Nedim Şener açtı ağzını yumdu gözünü: “Senin ananın a… beton dökerim, baban bile s…” diyen bir müptezeldir

2009 yılından beri Fransa'da yaşayan Cem Uzan, sosyal medya hesabından Türkiye'ye döneceğini duyurmuş, "Cumhurbaşkanlığı yarışına katılmak için sokağa çıkıp güçlü bir demokratik seçenek yaratacağım." demişti.

2009 yılından beri Fransa’da yaşayan Cem Uzan, sosyal medya hesabından Türkiye’ye döneceğini duyurmuş, “Cumhurbaşkanlığı yarışına katılmak için sokağa çıkıp güçlü bir demokratik seçenek yaratacağım.” demişti.

Süperhaber’de yer alan habere göre Nedim Şener’i hedef alan Cem Uzan destekçisi vatandaş hiç beklemediği cevaplarla karşılaştı.

O vatandaş Nedim Şener’e, “Tüm ülke senin ne kadar dönek ve şerefsiz olduğunu biliyor. Dün gece Cem Uzan hakkında söylediklerini de günün birinde yiyeceğini ben biliyorum.” dedi.

Şener ise paylaşıma cevap vererek “Cem Uzan isimli madrabaz dönmeden köpeği
@smhkocgencparti‘yi havlatmış, ulan en güçlü zamanınızda sahtekarlığınızı yazmışım, sizden korkan Fransa’ya kaçan korkak olsun” ifadelerini kullandı.

ARDINDAN

 2004 yılında Cem Uzan ile ilgili yaptığı haberi paylaşan Şener, şunları söyledi:

“Dönüp Cumhurbaşkanı adayı olacak Cem Uzan kimdir? 2004 tarihli Milliyet’teki haberimden okuyun. Cem Uzan, “Yengesi Yeşim Salkım’a, sen kaşarsan ben senden kaşarım, Hakan Uzan’ı bırakacaksın yoksa senin ananın a….. beton dökerim, baban bile s…. ..” diyen bir müptezeldir.”

İşte o paylaşımlar: